Yhteystiedot  ja aukioloajat

Valitse oma liikkeesi, niin voimme palvella sinua sivustolla paremmin.


Hyväntuulentie 2
28100 Pori

Automyynti

Uudet autot

Vaihtoautot

Huolto

Uudet autot


Kari Salmivalli

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358500721556

kari.salmivalli@rinta-jouppi.com

Matti Hovi

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358400608398

matti.hovi@rinta-jouppi.com

Kimmo Sten

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358409619865

kimmo.sten@rinta-jouppi.com

Olli-Pekka Männistö

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358445994284

olli-pekka.mannisto@rinta-jouppi.com

Jorma Fräntilä

Vaihtoautopäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358503658000

jorma.frantila@rinta-jouppi.com

Jani Vehmanen

Myyntipäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358405707728

jani.vehmanen@rinta-jouppi.com

Tero Teljo

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358401778900

tero.teljo@rinta-jouppi.com

Santtu Hurme

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358445994277

santtu.hurme@rinta-jouppi.com

Henri Jokela

Myyntipäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

henri.jokela@rinta-jouppi.com

Felix Björndahl

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358401778963

felix.bjorndahl@rinta-jouppi.com

Jarkko Nummikari

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358401778967

jarkko.nummikari@rinta-jouppi.com

Juha Koskinen

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358401778925

juha.koskinen@rinta-jouippi.com

Mikko Järvenpää

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358401778731

mikko.jarvenpaa@rinta-jouppi.com

Pyry Kylävainio

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358445994267

pyry.kylavainio@rinta-jouppi.com

Aki Myllymäki

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358401778730

aki.myllymaki@rinta-jouppi.com

Jukka Myntti

Myyntijohtaja,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358445994001

jukka.myntti@rinta-jouppi.com

Vaihtoautot


Kari Salmivalli

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358500721556

kari.salmivalli@rinta-jouppi.com

Matti Hovi

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358400608398

matti.hovi@rinta-jouppi.com

Kimmo Sten

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358409619865

kimmo.sten@rinta-jouppi.com

Olli-Pekka Männistö

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358445994284

olli-pekka.mannisto@rinta-jouppi.com

Jorma Fräntilä

Vaihtoautopäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358503658000

jorma.frantila@rinta-jouppi.com

Jani Vehmanen

Myyntipäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358405707728

jani.vehmanen@rinta-jouppi.com

Tero Teljo

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358401778900

tero.teljo@rinta-jouppi.com

Santtu Hurme

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358445994277

santtu.hurme@rinta-jouppi.com

Henri Jokela

Myyntipäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

henri.jokela@rinta-jouppi.com

Felix Björndahl

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358401778963

felix.bjorndahl@rinta-jouppi.com

Jarkko Nummikari

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358401778967

jarkko.nummikari@rinta-jouppi.com

Juha Koskinen

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358401778925

juha.koskinen@rinta-jouippi.com

Mikko Järvenpää

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358401778731

mikko.jarvenpaa@rinta-jouppi.com

Pyry Kylävainio

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358445994267

pyry.kylavainio@rinta-jouppi.com

Aki Myllymäki

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358401778730

aki.myllymaki@rinta-jouppi.com

Jukka Myntti

Myyntijohtaja,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358445994001

jukka.myntti@rinta-jouppi.com

Yritysmyynti


,

Huolto ja korjaus


Toyota Varaosamyynti

,
Huolto

+358207772353

Toyota huolto

,
Huolto

+358207772313

Pikahuolto


,

Korikorjaamo


,

Varaosamyynti


,

Hallinto


Eila Heininen

Autosihteeri,
Hallinto

+358445994265

eila.heininen@rinta-jouppi.com

Johanna Malm

Autosihteeri,
Hallinto

+358445994266

johanna.malm@rinta-jouppi.com

Sanna Mäkinen

Autosihteeri,
Hallinto

sanna.makinen@rinta-jouppi.com

Tarja Salminen

Autosihteeri,
Hallinto

tarja.salminen@rinta-jouppi.com


Nortamonkatu 17
26100 Rauma

Automyynti

Uudet autot

Vaihtoautot

Huolto

Uudet autot


Antti Maijala

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358405910019

antti.maijala@rinta-jouppi.com

Kai Jäntti

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358447541165

kai.jantti@rinta-jouppi.com

Jani Vehmanen

Myyntipäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

jani.vehmanen@rinta-jouppi.com

Vaihtoautot


Antti Maijala

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358405910019

antti.maijala@rinta-jouppi.com

Kai Jäntti

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358447541165

kai.jantti@rinta-jouppi.com

Jani Vehmanen

Myyntipäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

jani.vehmanen@rinta-jouppi.com

Yritysmyynti


,

Huolto ja korjaus


Toyota Varaosat

,
Huolto

+358207772753

Toyota Huolto

,
Huolto

+358207772753

Pikahuolto


,

Korikorjaamo


,

Varaosamyynti


,

Hallinto


Marika Heinikangas

Autosihteeri,
Hallinto

marika.heinikangas@rinta-jouppi.com


Olkitie 7
66440 Tervajoki

Automyynti

Uudet autot

Vaihtoautot

Huolto

Uudet autot


Juhani Kivihuhta

Automyyjä/Bilförsäljare,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358500168117

juhani.kivihuhta@rinta-jouppi.com

Harry Bengs

Automyyjä/Bilförsäljare,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358505185091

harry.bengs@rinta-jouppi.com

Kari Yli-Mäenpää

Automyyjä/Bilförsäljare,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358503675009

kari.yli-maenpaa@rinta-jouppi.com

Jukka Ihanamäki

automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358447202387

jukka.ihanamaki@rinta-jouppi.com

Henry Fräntilä

Automyyjä,
Uudet autot

+358445994237

henry.frantila@rinta-jouppi.com

Oskari Erkkilä

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358445994292

oskari.erkkila@rinta-jouppi.com

Jukka Myntti

Myyntijohtaja / Försäljningsdirektör,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358445994001

jukka.myntti@rinta-jouppi.com

Jukka-Pekka Mäkelä

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

jukka-pekka.makela@rinta-jouppi.com

Mika Hakola

Vaihtoautopäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358401778970

mika.hakola@rinta-jouppi.com

Petri Joki

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

petri.joki@rinta-jouppi.com

Jyrki Puska

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358401778777

jyrki.puska@rinta-jouppi.com

Patrik Snellman

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358401778930

patrik.snellman@rinta-jouppi.com

Vaihtoautot


Juhani Kivihuhta

Automyyjä/Bilförsäljare,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358500168117

juhani.kivihuhta@rinta-jouppi.com

Harry Bengs

Automyyjä/Bilförsäljare,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358505185091

harry.bengs@rinta-jouppi.com

Kari Yli-Mäenpää

Automyyjä/Bilförsäljare,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358503675009

kari.yli-maenpaa@rinta-jouppi.com

Jukka Ihanamäki

automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358447202387

jukka.ihanamaki@rinta-jouppi.com

Oskari Erkkilä

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358445994292

oskari.erkkila@rinta-jouppi.com

Jukka Myntti

Myyntijohtaja / Försäljningsdirektör,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358445994001

jukka.myntti@rinta-jouppi.com

Jukka-Pekka Mäkelä

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

jukka-pekka.makela@rinta-jouppi.com

Mika Hakola

Vaihtoautopäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358401778970

mika.hakola@rinta-jouppi.com

Petri Joki

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

petri.joki@rinta-jouppi.com

Jyrki Puska

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358401778777

jyrki.puska@rinta-jouppi.com

Patrik Snellman

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358401778930

patrik.snellman@rinta-jouppi.com

Yritysmyynti


,

Huolto ja korjaus


,

Pikahuolto


,

Korikorjaamo


,

Varaosamyynti


,

Hallinto


Eveliina Havusela

Autosihteeri/Bilsekreterare,
Hallinto

+358445994236

eveliina.havusela@rinta-jouppi.com

Anita Lehtimäki

Autosihteeri,
Hallinto

+358445994233

anita.lehtimaki@rinta-jouppi.com

Leila Kalliomäki

Autosihteeri/Bilsekreterare,
Hallinto

+358445994234

leila.kalliomaki@rinta-jouppi.com

Teuvo Mäkinen

Konttoripäällikkö,
Hallinto

+358500901593

teuvo.makinen@rinta-jouppi.com


Meijerikatu 15
65100 Vaasa

Automyynti

Uudet autot

Vaihtoautot

Huolto

Uudet autot


Mika Yli-Mäenpää

Automyyjä/Bilförsäljare,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358405697126

mika.yli-maenpaa@rinta-jouppi.com

Lars Thölix

Automyyjä/Bilförsäljare,
Uudet autot

+358505751168

lars.tholix@rinta-jouppi.com

Jens Wistbacka

Automyyjä/Bilförsäljare,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358504142200

jens.wistbacka@rinta-jouppi.com

Niko Puska

Myyntipäällikkö / Försäljningschef,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358500808579

niko.puska@rinta-jouppi.com

Jan Boström

Automyyjä/Bilförsäljare,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358405336960

jan.bostrom@rinta-jouppi.com

Atle Guss

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358401778936

atle.guss@rinta-jouppi.com

Rickard Åkerlund

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358401778945

rickard.akerlund@rinta-jouppi.com

Marko Niemi

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358403505665

marko.niemi@rinta-jouppi.com

Esa Lintamo

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358401778947

esa.lintamo@rinta-jouppi.com

Heikki Rintala

Vaihtoautopäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358445994238

heikki.rintala@rinta-jouppi.com

Sami Mäki

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358401778982

sami.maki@rinta-jouppi.com

Vaihtoautot


Mika Yli-Mäenpää

Automyyjä/Bilförsäljare,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358405697126

mika.yli-maenpaa@rinta-jouppi.com

Jens Wistbacka

Automyyjä/Bilförsäljare,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358504142200

jens.wistbacka@rinta-jouppi.com

Niko Puska

Myyntipäällikkö / Försäljningschef,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358500808579

niko.puska@rinta-jouppi.com

Jan Boström

Automyyjä/Bilförsäljare,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358405336960

jan.bostrom@rinta-jouppi.com

Atle Guss

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358401778936

atle.guss@rinta-jouppi.com

Rickard Åkerlund

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358401778945

rickard.akerlund@rinta-jouppi.com

Marko Niemi

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358403505665

marko.niemi@rinta-jouppi.com

Esa Lintamo

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358401778947

esa.lintamo@rinta-jouppi.com

Heikki Rintala

Vaihtoautopäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358445994238

heikki.rintala@rinta-jouppi.com

Sami Mäki

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358401778982

sami.maki@rinta-jouppi.com

Yritysmyynti


,

Huolto ja korjaus


Toyota huolto

,
Huolto

+358207772109

Toyota varaosat

,
Huolto

+358207772110

Pikahuolto


,

Korikorjaamo


,

Varaosamyynti


,

Hallinto


Arja Laitala

Autosihteeri/Bilsekreterare,
Hallinto

+358445994249

arja.laitala@rinta-jouppi.com

Noora Rantala

Autosihteeri/Blisekreterare,
Hallinto

+358401778952